chimbley انواع بازار اقتصادی خبرنگار

chimbley: انواع بازار اقتصادی خبرنگار قیمت تیرآهن بازار

گت بلاگز فضای مجازی تصویر + خط و نشان علی دایی جهت تروریست ها

علی دایی در پیج اینستاگرام خود نسبت به حوادث تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان داد.

تصویر + خط و نشان علی دایی جهت تروریست ها

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ در پی حمله چند فرد مسلح به طور همزمان به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام خمینی (ره) در روز گذشته جهت ساعاتی بخشی از پایتخت جو ناآرامی را تجربه کرد، این موقعیت به سرعت و با ورود نیروی های اطلاعاتی، انتظامی و سپاه به سرعت تحت کنترل قرار داده شد و بعد از گذشت ساعاتی دوباره امنیت کامل به بخش های یاد شده است بازگشت.

این چند ساعت نا آرامی آن هم در بخشی از پایتخت کشور عزیزمان ایران توجه همه قشرهای جامعه از عموم مردم تا اشخاص آشنا شده است به تصویر العمل هایی متعدد و متفاوتی وا داشت که همگی به یک نقطه یکسان آن هم امنیت کامل کشور عزیزمان ایران با وجود جنگ و ناآرامی در کشورهای همسایه بود.

علی دایی اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران در دومین پست اینستاگرامی خود در تصویر العمل به حوادث تروریستی روز گذشته در پایتخت کشور عزیزمان ایران نوشت: “ايران سالهاست در ميان اين منطقه اى كه همه اطراف پر از آشوب است امنيت خود را حفظ كرده.كسانى كه براى امنيت اين مملكت خواب آشفته ديده اند بدانند خوابشان تعبير نمى شود.اينجا سرزمين شيرانى است كه هشت سال برابر همه دنيا ايستادند و يك وجب خاك هم ندادند”.

بسیاری از ورزشکاران دیروز و امروز در صفحات شخصی خود در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به این حوادث تصویر العمل نشان داده اند.

تصویر + خط و نشان علی دایی جهت تروریست ها

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنيت | امنیت | ایران | تصویر | حوادث | ناآرامی | علی دایی | حوادث تروریستی

تصویر + خط و نشان علی دایی جهت تروریست ها

تصویر + خط و نشان علی دایی جهت تروریست ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog