chimbley انواع بازار اقتصادی خبرنگار

chimbley: انواع بازار اقتصادی خبرنگار قیمت تیرآهن بازار

گت بلاگز فضای مجازی اینفوگرافیک + محبوب ترین خبر رسان های موبایلی در کشورهای جهان

همه خبر رسان های موبایلی در دنیا محبوب هستند ولی در هر کشوری تنها یک خبر رسان مقبولیت بیشتری در بین مردم دارد.

اینفوگرافیک + محبوب ترین خبر رسان های موبایلی در کشورهای جهان

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ خبر رسان های موبایلی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … جایگزینی جهت بسیاری از ارتباطاتی شده است اند که در گذشته مرسوم بوده و امروز به واسطه استفاده از تبادل اطلاعات در بستر اینترنت و این شبکه های کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

با زیاد کردن استفاده از تلفن های هوشمند در بین قشرهای متفاوت جوامع به خصوص جوانان و نوجوانان بستر گسترش استفاده از خبر رسان ها تهیه آن انجام شد و این گونه از ارتباطات در اینترنت روز به روز قوت گرفت.

تنوع خبر رسان ها و توانایی هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد موجب شد تا تعداد بازدیدکنندگان شبکه های اجتماعی موبایلی در بین شبکه های طراحی شده است توزیع شود، اینگونه است که می توان گفت تمامی خبر رسان ها در دنیا محبوبیت دارند امام در هر کشوری با توجه به نوع استفاده بعضی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … تعاملی از محبوبیت و مقبولیت بیشتری در بین بازدیدکنندگان برخوردارند.

بر اساس اینفوگرافی زیر محبوبیت خبر رسان ها در کشورهای متفاوت جهت شما نمایش داده خواهد شد.

اینفوگرافیک + محبوب ترین خبر رسان های موبایلی در کشورهای جهان

آنچه این اینفوگرافی و البته بررسی های میدانی نشان می دهد خبر رسان تلگرام در کشور عزیزمان ایران همچنان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی تعاملی است.

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگ بر روی آن کلیک کنید

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تلگرام | استفاده | اینترنت | اینفوگرافی | پیام رسان ها | پیام رسان های موبایلی | محبویت خبر رسان ها | پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی

اینفوگرافیک + محبوب ترین خبر رسان های موبایلی در کشورهای جهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog