chimbley انواع بازار اقتصادی خبرنگار

chimbley: انواع بازار اقتصادی خبرنگار قیمت تیرآهن بازار

گت بلاگز لرستان افتتاح منزل کشتی “پیمان یاراحمدی” در بروجرد

رئیس هیأت کشتی بروجرد از افتتاح منزل کشتی “پیمان یاراحمدی” در این شهرستان خبر داد.

افتتاح منزل کشتی "پیمان یاراحمدی" در بروجرد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ یاری، مدیر هیأت کشتی بروجرد، گفت: منزل کشتی شهرستان بروجرد دو طبقه دارد و در مجتمع ورزشی امام علی (ع) واقع شده است و تاکنون طبقه همکف متعلق به فوتسال و طبقه دوم در اختیار جودو بوده است.
وی افزود: در روزهای گذشته قرار بود مراسم افتتاحیه را با حضور مسئولان استانی برگزار کنیم، ولی بنا به دلایلی و نیامدن مسئولان این مراسم لغو شد.

عبارات مهم : بروجرد

یاری گفت: طبقه همکف پنج تخته تشک و طبقه اوج دو تشک دارد و یک کلوب کامل بدنسازی با انواع تجهیزات نیز در این منزل وجود دارد. سونا و بقیه امکانات را نیز در آینده فراهم می کنیم.
رئیس هیأت کشتی بروجرد گفت: اسم این منزل کشتی را “پیمان یاراحمدی” گذاشته ایم که از آزادکاران بروجردی بوده و بدون شک در حال حاضر یکی از عالی ترین های این رشته در کشورمان است.
وی گفت: جهت این منزل کشتی تاکنون ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شده است که حدود ۴۰ میلیون از جیب خودمان هزینه کرده ایم و مابقی آن را چک داده ایم البته مسئولان قول هایی جهت کمک به ما داده اند که امیدوارم به آن ها عمل کنند.
یاری با بیان اینکه با وجود منزل کشتی مشکلی جهت تمرین نداریم، گفت: با وجود این مکان راحت تر می توانیم برنامه هایمان را اجرا کنیم و از همین حالا استارت مدرسه کشتی را زده ایم.
وی راجع به کشتی بانوان گفت: به علت اینکه مربی نداشتیم، کشتی بانوان فعال نبود که با اعزام بانوان به کلاس های مربیگری، بعد از ماه مبارک رمضان، کشتی بانوان را هم فعال خواهیم کرد.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: بروجرد | میلیون | بروجرد | مسئولان | کشتی | بروجرد | خانه کشتی | لرستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog